WhatsApp grup sohbetinde kişi etiketleme özelliği

/ 4 Haziran 2019 / 1.477 / yorumsuz
WhatsApp grup sohbetinde kişi etiketleme özelliği

Tüm dünyanın kullanmış olduğu anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp son gelen güncelleme ile beraber Grup konuşmalarında istenilen kişiye daha yakın bir iletişim kurmak için etiketleme özelliğini getirmişti. Bizlerde sizlere bugün grup konuşmasında ne şekilde etiketleme yapabileceğinizi belirteceğim.

WhatsApp‘da oluşturmuş olduğunuz herhangi bir grup konuşmasında, kişilerin yazdıklarını grupta herkes görecektir. Ancak o grupta o kadar mesaj içerisinde sadece bir kişiye bir cevap veya soru sormak isterseniz, diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi @ işareti kullanarak etkileşim yapmanız mümkün.

Buna örnek verecek olursak eğer, grupta ayşe adında bir arkadaşımız var ve onu etiketlemek istiyoruz. Yapmamız gereken @Ayse yazmak ve seçmek. Ona özel bir ileti yaptığımızı görecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.