WhatsApp Gruptan Ayrılan Kişi Gruba Eklenmiyor Hatası

/ 22 Mayıs 2018 / 38.832 / 4 Yorum
WhatsApp Gruptan Ayrılan Kişi Gruba Eklenmiyor Hatası

WhatsApp Gruptan Ayrılan Kişi Gruba Eklenmiyor Hatası

Bazen bilerek bazen de yanlışlıkla gruptan ayrılan kişinin tekrar aynı grup içerisine dâhil edilmek istenmesi durumunda ne yazık ki bu işlem yapılamamaktadır. Ayrılan kişinin gruba yeniden eklenmesini sağlamak için yapılan işlemde “yakın zamanda gruptan ayrıldığı için kişisini ekleyemediniz. Daha sonra tekrar deneyiniz” hatası alıyorsanız bunun için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

WhatsApp Gruba Kişi Ekleme Hatası Neden Oluşur?

Genelde bu hata aynı kişinin ikinci kere gruba eklendikten sonra ayrılması nedeni ile yaşanmaktadır. Yani aynı kişi gruba siz ekledikten sonra ayrılmış, sonra siz aynı kişiyi bir daha ekledikten sonra o kişi bir daha gruptan ayrılmıştır. Bu nedenle WhatsApp aynı işlemi tekrar yapmanıza izin vermez. Yani eklemek istediğiniz kişinin grubunuzda yer almak istemediğini düşündüğü için ekleme işlemine hemen izin vermez. Yani bu sorunun çözümü için yapabileceğiniz tek şey beklemektir. Genelde gün içerisinde hata kendiliğinden geçer.

Başka Bir Yönetici Eklemeyi Denemeli

Aynı hata için uygulanabilecek bir diğer çözüm yöntemi ise başka bir yöneticinin aynı kişiyi eklemeye çalışmasıdır. Yani gruptan çıkan kişiyi ilk ekleyen kişi değil de grupta yer alan bir başka yönetici aynı kişiyi yeniden gruba eklemeye çalışmalıdır. Bu da işe yaramazsa mutlaka aradan süre geçmesi için beklenmesi gerekmekte, belirli bir sürenin ardından yeniden gruptan ayrılan kişinin gruba eklenmesi için işlem yapılmalıdır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


WhatsApp Gruptan Ayrılan Kişi Gruba Eklenmiyor Hatası (4 Yorum)

  1. Whatsappa giriş sağlarken whatsapp kullanımı yasaklandı, yardım için destek ile iletişime geçin hatası almaktayım.