WhatsApp Hesap Bilgilerini Talep Etme İşlemi

/ 3 Mart 2019 / 216 / yorumsuz
WhatsApp Hesap Bilgilerini Talep Etme İşlemi

WhatsAppa gelen yeni güncellemeler ile hesap bilgilerini talep et özelliğinin ne olduğunu açıklayacağız. Son sürüm güncellemesiyle beraber gelen yeni özellik kullanıcılara sunulmaya başlandı. Bu özellik sayesinde WhatsApp hesap bilgilerinizin ayrıntılarını öğreneceksiniz.

Eğer siz de hesap bilgilerinize ait daha çok bilgi öğrenmek istiyorsanız https://faq.whatsapp.com/general/26000110?lg=tr&lc=TR&eea=0

Yukarıda bulunan linke tıklayarak hesap bilgilerinizi  nasıl öğrenebileceğinizi görebilirsiniz.

Talep formu gönderdiğiniz zaman hesap bilgilerinizi daha ayrıntılı bir şekilde göreceksiniz. Bu raporu 3 gün içerisinde raporu size sunacaklar. Verilen süre ardından WhatsApp hesabınızda olan bilgileri ve aynı zamanda ayarlarınızı gelecek olan rapor sayesinde ulaşmış olacaksınız.

whatsapp

Hesap Özetini Talep Etme İşlemi

  • Eğer WhatsApp hesap özetinizi görmek istiyorsanız ilk olarak WhatsApp uygulamasını açın.
  • Ayarlar bölümüne geçiş yapın.
  • Ardından Hesap ve sonra hesap bilgilerini talep et alanına tıklayın.
  • WhatsApp hesap özetini görmek için rapor hazırlamanın ilk işlemini yapmış olacaksınız.

Karşınıza çıkan kısımda raporun hazırlanma süresini tarih olarak gösterecektir. Vermiş olduğu tarihin geldiği gün yine aynı şekilde Ayarlar> Hesap > Hesap bilgilerini talep et > raporu indir adımlarını takip ediniz. Raporu indiği zaman hesap bilgileriniz telefonunuza zip uzantılı dosya ile indirilecektir. Bu dosyanın içerisinde bulunan html dosyası json formatı ile göremezsiniz. Görmeniz için e-posta yardımı ile bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Hesap bilgilerinizi istemek, hesabınızla alakalı olan bilgileri görmek için yukarıda bulunan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.