Whatsapp iletildi sayısı görme

/ 21 Nisan 2019 / 521 / yorumsuz
Whatsapp iletildi sayısı görme

Bugün sizlere merak edilen bir diğer konu olan karşı tarafı gönderdiğiniz mesaj diğer kullanıcılar ile paylaşıldı mı? Başkalarına kaç defa iletildi bunu görmeniz için yeni bir özellik hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Şimdilik beta aşamasında olan ve testlerin devam ettiği bu özellik ile beraber karşıdaki kişiye gönderdiğiniz mesajı, bu kişi başkalarına iletti mi? Kaç sefer iletti bunları artık görebileceğinizi söyleyelim. Bu özelliğin ise sahte haberlerin önüne geçmek adına geliştirildiği ifade ediliyor.

WhatsApp platformunda yer alan sohbet penceresinde gelen mesaja basılı tuttuğunuz zaman “ilet” sekmesi karşısına çıkacak. İletmek istediğiniz kişi veya grubu seçerek gelen mesajı onlara gönderebilirsiniz.

Bir diğer deyişle karşınızdaki kişi sizin mesajlarınızı paylaşıyor mu? Bunları görebileceğiz. Forwad adında gelen bu özellik kısa sürede tüm ülke kullanıcıları tarafından kullanılabilir hale gelecek.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.