WhatsApp Karanlık Mod Görüntüleri!

/ 21 Ekim 2019 / 1.401 / yorumsuz
WhatsApp Karanlık Mod Görüntüleri!

WhatsApp’ın kullanıcılara sunduğu karanlık mod beta sürümün öncesinde WhatsApp karanlık mod görüntüleri kendini belli etti. Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcıların uzun süredir beklediği karanlık mod özelliğine ait görüntüleri ortaya çıktı. Çıkan görüntülere göre akıllı telefon modellerinde birçok uygulama karanlık mod özelliğini sunmaya başladı. Karanlık mod özelliği kullanıcılar tarafından fazlasıyla beğenildi ve tüm uygulamalarda karanlık mod özelliği olması isteniliyor.

WhatsApp karanlık mbod görüntüleri ise Android 10 işletim sistemiyle beraber Android sistemine ve iOS 13 işletim sistemi ile beraber iOS 1b3 modellerinde karanlık mod özelliğini gördük. WhatsApp uygulamasına karanlık mod özelliği gelmemişti ve yayınlanan beta sürümünün ardından WhatsApp karanlık mod özelliğine dair görüntüler çıkmaya başladı.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz