WhatsApp kendine mesaj gönderme

/ 17 Mart 2019 / 27.016 / yorumsuz
WhatsApp kendine mesaj gönderme

WhatsApp’tan kendine mesaj nasıl gönderilir? Bugün sizlerle WhatsApp kendine mesaj atma konusunu yakından anlatacağız. Kendi kendine mesaj göndermek mümkün müdür? Gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda görebileceksiniz. Sizlerden gelen sorular üzerine bugün WhatsApp kategorisinde bir haber hazırladık. Aslında bu konuyu bende merak ediyordum ama hiç denemek nasip olmamıştı. Şimdi sizler için bu olayada bir nokta koyalım.

WhatsApp’ta kendine mesaj gönderilir mi? Bu konu hakkında bir yolun olduğunu belirtelim. Lafı fazla uzatmadan hemen işlemlere geçelim;

WhatsApp’tan kendinize mesaj gönderme

  • İlk olarak telefon numaranızı rehberinize bir isim olarak kaydedin.
  • Daha sonra WhatsApp’a girip kaydettiğiniz o isme ulaşmak için,
  • Rehberinizi güncelleyin ve o isme tıklayarak kendinize mesaj atın.

Yukarıda anlattığımız yolları takip ederek, whatsapp’ta kendi numaranıza mesaj gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra web üzerinden de mesaj gönderimi mümkün. Bunun için “https://api.whatsapp.com/send?phone=90542265xxxx” bu 9’dan sonrasına kendi numaranızı yazın ve web üzerinden mesaj atın. Bu işlemi uygulama üzerinden devam ettirebilirsiniz.

Ancak bunun için web.whatsapp üzerinden daha önceden giriş yapmanız ve sonra o adresde numaranızı düzenleyin kopyalayın ve adres kısmına yeni sekmeye yapıştırın.

Bugün sizlere WhatsApp’tan kendinize mesaj göndermeniz için iki farklı yolu anlattık. Sizler bu yöntemler ile artık herhangi bir resim gönderirken başkasına ihtiyaç duymadan kendiniz gönderebileceksiniz.

Artık kendime alacağım diye gönderdim kusura bakma mesajlarınızı atmanıza gerek kalmayacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.