WhatsApp Mesajı Okunmadı Olarak İşaretleme

/ 13 Temmuz 2019 / 847 / yorumsuz
WhatsApp Mesajı Okunmadı Olarak  İşaretleme

WhatsApp uygulaması mesajlaşma konusunda en öne çıkmaya devam ediyor. Bu yazımızda ise WhatsApp mesajını okunmadı olarak işaretleme konusunda yardımcı olacağız. Anlatacağımız bu durum Android cihazlar için geçerli değildir, iOS kullanıcıları için geçerlidir.

WhatsApp üzerinden gelen mesajı okuduktan sonra önemli olduğunu ve daha sonra tekrar okumanız gerektiğini hatırlamak için, gelen iletiyi okunmadı olarak işaretlemeniz gerekmektedir. Eğer siz de o an mesajı gördünüz ve daha sonra cevap vermek istiyorsanız, okunmadı olarak işaretlemeniz gerekecektir.

Gelen mesajı okunmadı olarak işaretlemek için, mesajın üzerine basılı tutun ve tutarak soldan-sağa doğru kaydırın. Bu kaydırma işlemini yaptığınız zaman mesaj karşı tarafa okunmadı olarak gider. Tam tersi yani sağdan-sola kaydırdığınız zaman mesajı silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.