WhatsApp Özel Olarak Yanıtla Özelliği Geliyor

/ 5 Kasım 2018 / 427 / yorumsuz
WhatsApp Özel Olarak Yanıtla Özelliği Geliyor

WhatsApp Özel Olarak Yanıtla Özelliği Geliyor

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma ve görüşme uygulaması WhatsApp, yeni özellikler edinmeye devam ediyor. Hikaye ekleme, durum güncelleme, görüntülü görüşme ve sesli arama gibi özellikler derken oldukça gelişmiş bir uygulamaya dönen WhatsApp, şimdilerde ise bir hayli kullanışlı bir yeteneğe kavuşmak üzere. Buna göre grup sohbetleri adına özel olarak yanıtla özelliği devreye alınıyor.

İstediğiniz Kişiye Kolayca Özelden Yazın

WhatsApp Android Beta programı dahilinde sunulmaya başlanan yeni özellik, grup içerisindeki herhangi bir kişiye pratik bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Herkes tarafından kullanılan sürümde gruptaki bir kişiye mesaj yazmak isterseniz o kişinin profiline gitmeniz ya da listenizden seçmeniz gerekiyor. Ancak yeni gelecek olan özellik, grup içerisinden kolayca o kişiye mesaj atmanızı sağlıyor.

WhatsApp grup özelliğinden sıklıkla faydalanıyorsanız bahsi geçen yenilik oldukça işinize yarayacaktır. Doğrudan pratiklik yaratan özellik, mesaj göndermeyi saniyelik bir işleme dönüştürüyor. Böylelikle grup içerisindeki herhangi bir kişiye acil bir mesaj göndermek istediğinizde bunu saniyeler içerisinde gerçekleştirebileceksiniz.

Ne Zaman Kullanıma Sunulacak?

Ne yazık ki WhatsApp özel olarak yanıtla özelliği sadece beta dahilinde kullanılabiliyor. Yani bu özellikten faydalanmak için WhatsApp beta programına katılmış olmanız ve uygulamanın beta sürümünü yüklemeniz gerekiyor. Henüz WhatsApp cephesinden söz konusu yeniliğin ne zaman tüm kullanıcılar için kullanıma sunulacağı bilgisi verilmiş değil. Ancak beklentiler, yakın zamanda yeni bir güncellemenin geleceği yönünde.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.