WhatsApp Özel Olarak Yanıtla Özelliği Nedir?

/ 6 Aralık 2018 / 596 / yorumsuz
WhatsApp Özel Olarak Yanıtla Özelliği Nedir?

WhatsApp Özel Olarak Yanıtla Özelliği Nedir?

 

Şu sıralar test aşamasında olan yeni özellik, WhatsApp kullanıcılarının epey işlerine yarayacak. Gizliliğin daha fazla ön planda yer almasını mümkün kılan yeni özellik, kişiye özel cevap vermeyi sağlıyor. Gönderdiğiniz bir mesajı grup içerisinde sadece belirli bir kişinin görmesini sağlayabileceksiniz. WhatsApp özel olarak yanıtla adıyla anılan özellik, şu sıralar beta kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.

 

Yeni Güncelleme ile Birlikte Yayınlanacak

 

Özellikle grup içerisinde sadece belirli bir kişiye özel yanıt vermek isterseniz o kişiyi numaralarınızdan bulmanız ve akabinde mesaj yazmanız gerekiyordu. Test aşamasında olan söz konusu özellik ise bu durumu çok daha pratik bir hale getirecek. Grup içerisindeyken özel olarak yanıtla seçeneğini kullanarak sohbet dahilinde gizli bir pencere açılmış olacak. Burası üzerinden gizli bir biçimde o kişiyle yazışabileceksiniz.

 

Eğer yeni özelliği denemek istiyorsanız beta sürümünü indirebilir ve özel olarak yanıtla yeniliğini test etmeye başlayabilirsiniz. Paylaşılan bilgilere göre WhatsApp yönetimi, çok yakında yeni özelliği tüm kullanıcılar için yayınlamış olacak. Çalışmalarda sona yaklaşıldığı kaydedildi.

 

WhatsApp Beta Sürümü Nasıl İndirilir?

 

Bahsi geçen yeniliği şimdiden edinmek ve denemek istiyorsanız kolayca WhatsApp Beta sürümünü akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Bunun için play.google.com/apps/testing/com.whatsapp adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu sayfa aracılığıyla WhatsApp’ın beta versiyonunu indirmeniz mümkün. Böylelikle doğrudan farklı yenilikleri erkenden edinme şansına erişebilir ve yeni sürümleri kullanmaya başlayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.