Whatsappta Silinen Eski Mesajları Geri Getirmek İster misiniz?

/ 15 Nisan 2018 / 6.815 / yorumsuz
Whatsappta Silinen Eski Mesajları Geri Getirmek İster misiniz?

Whatsapp silinen mesajları geri getirme programı (Android)

WhatsApp’ta silinen mesajlar nasıl okunur

WhatsApp uygulamasında mesajların silinebilme özelliği çokda eskilere dayanmıyor ve bu özelliği kullancılar uzun süre beklediler. Bununla birlikte her gelen yenilik yeni bir yeniliği doğuruyor. WhatsApp kullanıcılar silinmiş olan mesajları tekrar okuyabilmek istiyor.Whatsapp ile ilgili böyle bir özellik bulunmuyor fakat bu özellik için android telefonunuza aşağıda sunacağımız bazı uygulamaları yüklemeniz gerekiyor. WhatsApp’ta silinen mesajları okumak istiyorsanız lütfen yazının devamına bakabilirsiniz.

Kişilerinizden silinmiş mesajları WhatsApp’ta okuyun

Birisi WhatsApp’da bir mesajı sildiğinde, sohbetteki herkes “Bu mesaj silindi” mesajı alır. Mesajın içeriğinin ne olduğu hakkında biraz bilgi sahibi olmak isteyebilrsiniz.

Bu silinmiş mesajları okuyabilmeniz için gereken tek şey, tüm bildirimlerinizi ve gelen iletilerinizi  kaydeden bir uygulamadır.

WhatsApp Silinen mesajları görebilmek için aşağıdaki uygulamalardan birtanesininin telefonunuzda olması gerekir

Notification History

Notif Log Notification History

Yukarıda verilen uygulamalardan bir tanesini indirmeniz yeterli. Uygulamalar farklı düzen özelliğine sahip olsalard da aynı işlevi görürler. Mesajlarınız silinmiş olsun veya olmasın, bu App aldığınız her bildirimin bir kayıt oluşturur. Ancak, bunu yapmak için özel erişim vermeniz gerekmektedir.

Bu erişim, diğer uygulamaları geçersiz kılar, böylece bildirim verilerini toplayabilir. Uygulamalardan herhangi birini açtığınızda, sizden izin ister

Daha sonra silinen iletilerden olanlar da dahil olmak üzere aldığınız her bildirimi günlüğe kaydeder. Tek yapmanız gereken, günlüğe gitmek ve WhatsApp’ta silinmiş olan bildirimleri incelemektir.

WhatsApp üzerinde silinen mesajları kurtarmayı denediniz mi?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.