WhatsApp Sohbet Mesaj Saatleri Neden Sıralı Gelmiyor?

/ 30 Haziran 2019 / 606 / yorumsuz
WhatsApp Sohbet Mesaj Saatleri Neden Sıralı Gelmiyor?

Bu yazımızda WhatsApp sohbet mesajlarının sıralı gelmemesi hakkında bilgi vereceğiz. WhatsApp kullanırken ortaya çıkan bu sorun sizin ya da karşı tarafın interneti ile alakalıdır. Sizin ya da karşı tarafın o an internetin gitmesiyle alakalı olarak gelen mesajlar sıralı olarak gelemeyebilir.

Örnek olarak karşı tarafa mesajı gönderdiğiniz saat 12.30 fakat internet sorununuzla alakalı karşı tarafa giden mesaj saati 12.31, normalde 12.30’da gitmesi gereken mesaj 1 dakika geç gidebilir.

Yani internetinizin çekmemesi ile alakalı olarak bağlantınız yavaşlar ve mesajınız karşı tarafa geç düşer. Bu tarz durumlarda alt alanda yer alan saat işaretine dikkat ediniz saat işareti yer alıyorsa, mesajınız hala gitmemiş demektir. Bu sorun sizinle alakalı değildir, internetin çekmemesi ya da o an netin yavaşlaması sonucu bu sorun ortaya çıkar.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.