Whatsapp Son Görülme Saatiniz Yanlış Mı Görünüyor? İşte Çözümü!

/ 6 Mayıs 2021 / 1.198 / yorumsuz
Whatsapp Son Görülme Saatiniz Yanlış Mı Görünüyor? İşte Çözümü!

Dünyaca ünlü ücretsiz mesajlaşma uygulmaası whatsapp’ta bazen kullanıcılara hatalar sunabiliyor. En büyük sorunlardan biri ise son görülme saatini yanlış olması. WhatsApp uygulamasında mesaj görüldü özelliğini aktif ettiğinizde karşıya giden mesajların okunduğu ve son görüldüğü zamanı öğrenebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmek için son görülmenizin açık olması gerekmektedir.

WhatsApp'ta Son Görülme Nedir-WhatsApp'ta Son Görülme Kapat - YouTube

Eğer farklı bir saatte son görülme sorunu yaşıyorsanız, ilk yapmanız gereken telefonunuzun saatini kontrol etmenizdir. Diğer bir sebep ise yaz ve kış saati uygulamasıdır. Eğer tarih ve saat ayarlarınız manuele ayarlıysa bunu düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir. Bu işlemi İOS ve android cihazlara kontrol ediniz ve whatsapp uygulamasına yeniden giriş yaparak sorunun geçip geçmediğine bakınız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz