WhatsApp uygulamadan atıyor çözümü

/ 27 Eylül 2019 / 3.908 / yorumsuz
WhatsApp uygulamadan atıyor çözümü

Telefonlarınız da yüklü olan WhatsApp uygulamasına girince sizi direk ana ekrana atıyor mu? WhatsApp’a hiçbir şekilde giriş yapamıyor musunuz? İşte sorunlarınıza çözüm olabilecek yanıtlar…

WhatsApp uygulaması içerisinde veya telefonlarımızla alakalı belli zaman aralıklarında sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bunların sebebi ise; RAM veya uyumsuzluklar hatta güncelleme hataları veya internet sorunları olabiliyor.

Şimdi ilk olarak uygulamadan atma sebebinin tespiti gerekli. Bunun için Uygulamayı güncelleyin. Eğer sorun devam ederse, silip baştan yükleyin. Sorun yinede devam ederse, cihazınıza format atmalı yani hard reset atmalısınız. Çünkü başka bir uygulama veya arka plan hizmetleriyle çakışıyor olabilir.

Hard resetten sonra ise, uygulamayı yükleyin ve açıldığını göreceksiniz. Arada RAM temizlemeyi unutmayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.