WhatsApp Uygulamasındaki Sohbetlerde Mesaj Arama İşlemi

/ 24 Haziran 2020 / 2.680 / yorumsuz
WhatsApp Uygulamasındaki Sohbetlerde Mesaj Arama İşlemi

WhatsApp uygulaması günümüzde en yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Bu uygulama sayesinde sevdiklerinizle internet olduğu sürece bu uygulama üzerinden rahatlıkla mesajlaşabilirsiniz. Mesajlaşmaya ek olarak da sesli ve görüntülü aramalar yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanan pek çok kullanıcı genellikle iletişim için mesajlaşmayı tercih eder. Bu sebepten dolayı da aradıkları bir mesajı hemen bulamayabilirler. Bu sebepten dolayı bugün sizlere WhatsApp uygulamasında ki sohbetlerde aradığınız mesajı nasıl bulacağınız hakkında bilgi vereceğiz.

Öncelikle bu işlemin oldukça basit olduğunu belirtelim ve daha sonrasında bu işlem için yapmanız gerekenlere geçelim. WhatsApp uygulamasında mesaj bulmak için ilk olarak mesajınızı aradığınız kişi ile olan sohbete girin. Daha sonra ise sohbet kısmında bulunan Ara sekmesine basarak aramak istediğiniz mesajda ki kelimeyi yazın. Bu işlem sayesinde aradığınız mesajları rahatlıkla bulabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.