WhatsApp Üzerinden Kurulan Sahte Numara Nedir?

/ 9 Temmuz 2019 / 1.113 / yorumsuz
WhatsApp Üzerinden Kurulan Sahte Numara Nedir?

WhatsApp üzerinden kuracağınız sahte numara ile arkadaşlarınıza şaka yapmak istiyorsanız, bu alanda yer alan bilgileri uygulamanız yeterli olacaktır. Popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı sayısını her gün daha da arttırıyor ve aynı zamanda daha çok güncellemeler ile karşımıza çıkıyor.

Sadece numara üzerinden çalışan bu sistem sayesinde rehberinizde kayıtlı olan kişilerle mesajlaşabiliyorsunuz. Diğer sosyal medya uygulamalarında kolay bir şekilde fake hesap açabiliyor ve onu işletebiliyoruz. Ancak WhatsApp uygulaması numara üzerinden çalıştığı için fake hesap açma işlemi çoğu kişinin aklına gelmez.

Fakat anlatacağımız adımlar sayesinde WhatsApp fake numara oluşturabilirsiniz. Vereceğimiz uygulama sayesinde indirme işlemini gerçekleştirerek ve adımları takip ederek fake WhatsApp numarasını kurabilirsiniz.

Sahte numara oluşturmak için Secure Messenger SafeUm uygulamasını indirmeniz gerekecektir. Bu uygulamayı indirdikten sonra kısa bir kayıt işlemi gerçekleştirmeniz gerekecektir. Kullanıcı adı, şifre gibi alanı doldurduktan sonra orada yer alan ‘submit’ butonuna tıklamanız gerekecektir.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra üst kısımda yer alan ‘Settings’ alanına tıklayın ve daha sonra bu alandan numara oluşumu göreceksiniz. Bu alanda olan fake numara, WhatsApp üzerinden kullanıcılara sahte numara sunacaktır.

Oluşturacağınız sahte numarayı WhatsApp üzerinden onayladıktan sonra fake numaranızı kullanabilirsiniz. Son olarak şunu hatırlatalım SMS ile doğrulama yaptığınız zaman şifre gelmez ancak arama yöntemi ile şifreyi onay bölümünden oluşturabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.