WhatsApp’ta Kişiye Özel Bildirim Ayarını Yapma İşlemi

/ 12 Temmuz 2019 / 767 / yorumsuz
WhatsApp’ta Kişiye Özel Bildirim Ayarını Yapma İşlemi

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, gün geçtikçe kullanıcı sayısını daha da çok arttırmaya devam ediyor. Bu yazımızda ise WhatsApp uygulamasında kişiye özel bildirim ayarını yapma konusunda yardımcı olacağız. WhatsApp uygulamasından sürekli olarak gruplardan ya da özel olarak mesaj gelebilir ve sizin için gerekli olan mesaja bakmak için açtığınızda başka birinden geldiğini görebilirsiniz.

Beklediğiniz kişiden mesaj geliyor diye açıp başkalarından gelmesi sizin için sıkıcı bir duruma dönüştüyse, yapmanız gereken karşı tarafta özel olan kişinin bildirimini değiştirmek olacaktır. O kişiden gelen mesaj sesi farklı olunca, başkasından gelmediğini anlayacaksınız.

 

Kişiye özel bildirim yapmak için; O kişiyle olan mesajlarınıza girin daha sonra adının yazdığı alana tıklayın, profilinin altında özel bildirim kısmını göreceksiniz. Bu alanı aktif hale getirip ve özel bildirim tonunu seçtikten sonra o kişiden gelen mesaj bildirim sesi farklı olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.