WhatsApp’ta Sildiğiniz Kişileri Geri Yükleme İşlemi

/ 13 Temmuz 2019 / 828 / yorumsuz
WhatsApp’ta Sildiğiniz Kişileri Geri Yükleme İşlemi

Bu yazımızda popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta sildiğiniz kişiyi nasıl geri yükleyeceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Yanlışlıkla ya da bilerek sildiğiniz bir kişiyi tekrar yüklemek istiyorsanız o kişiyi WhatsApp kişilerim alanına kaydetmeniz gerekecektir. WhatsApp üzerinden çıkan kişiler yani WhatsApp kişileriniz cihazınızın rehberine bağlıdır.

Rehberinizde yer alan kişilerden WhatsApp kullananlar, WhatsApp’ta kişileri olarak karşınıza çıkar. Eğer sildiğiniz numarayı WhatsApp’a geri yüklemek istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken o kişinin numarasını telefonunuza kaydetmek olacaktır. Telefonunuza kaydettikten sonra WhatsApp uygulamasını açıp, kişiler listesine girip, üst alanda bulunan yenile alanına tıkladığınız zaman o kişi artık WhatsApp uygulamanızda kayıtlı olacaktır yani geri yüklenmiş olacaktır. WhatsApp üzerinden silinen kişileri yüklemek bu kadar kısa ve basit bir işlemdir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.