WhatsApp’ta Tarih ve Saat Düzeltme İşlemi

/ 4 Ağustos 2019 / 946 / yorumsuz
WhatsApp’ta Tarih ve Saat Düzeltme İşlemi

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp sayesinde tarih ve saat ayarınızda sorun oluşabilir. Bu uygulama için oluşan bu sorun, yanlış bilgi almanızı sağlar. Bu uygulamada yeni güncellemeler ile sorunlar beraberinde geliyor.

WhatsApp uygulamasını kullanırken saat ve tarihte bir hata oluştuğunu gördünüz ve nasıl düzelteceğinizi bilmiyorsanız, bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız. iPhone cihazlarda saat ve tarihi düzeltmek için menüye girin, daha sonra ayarlar- genel adımlarını takip edin. Tarih ve Saat alanına girin. Saat dilimini seçin ve bu alan üzerinden tarih, saat düzeltme işlemini gerçekleştirin.

Android için ise, Ayarlar alanına girin. Tarih ve Saat bölümünü seçin. Bu ayarları takip ettiğiniz zaman tarih ve saat diliminde oluşan hatayı çözmüş olursunuz. Bu tarz hataları almaya devam ediyorsanız uygulamayı kaldırıp baştan yükleyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.