Whatsapptan Çıkmadan Youtube Videolarını İzleyebileceksiniz!

/ 4 Ağustos 2018 / 638 / yorumsuz
Whatsapptan Çıkmadan Youtube Videolarını İzleyebileceksiniz!

WhatsApp nihayet Android için resim içinde videoları getiriyor

  • WhatsApp’ın yaklaşan güncellemede resim içinde resim videolar için destek aldığı bildiriliyor.
  • Bu, kullanıcıların YouTube ve Instagram kliplerini WhatsApp’tan çıkmadan bir pencerede izleyebilmelerini sağlayacaktır.
  • Güncelleme için bir yayınlama planında kelime yok, ancak önümüzdeki haftalarda yavaşça yayılmasını bekliyoruz.

 

WhatsApp güncellemeleri açısından oldukça sağlam bir 2018’e sahipti, ancak henüz durmuyor. Her zaman güvenilir olan WABetaInfo’ya göre, mesajlaşma platformu Android’de resim içinde resim videoları yayınlamaya hazırlanıyor.

 

İlk olarak Mayıs ayında iOS’a giren bu özelliğin, kullanıcıların YouTube ve Instagram’daki videoları sohbet uygulamasının kendisinde küçük bir pencerede oynatmalarına izin vereceği bildiriliyor . Başka bir deyişle, bir kişinin gönderdiği bir klibi hızlıca görüntülemek için YouTube veya Instagram’un uygulamalarına atlamak zorunda kalmazsınız. Bununla birlikte, çıkış yeni özelliklerin Instagram Hikayeleriyle uyumlu olmadığını ekleyeceğinden, bu uygulama için Instagram uygulamasını başlatmanız gerekecek.

Resim içinde resim modunu etkinleştirmek için, gönderilen video linklerinde görünen oynatma simgesine dokunmanız gerekir (aşağıdaki ilk resimde görüldüğü gibi).

 

Resim içinde resim videoları bizim için uygun görünmüyor (beta programındayım ve sadece 2.18.234 sürümüne güncellendi), ancak özelliğin önümüzdeki haftalarda kullanıcılara yavaşça yayılmasını bekliyoruz.

Bu, 2018’de WhatsApp’a gelmek, grup çağrılarına katılmak , şüpheli bağlantı tespiti ve daha fazla yönetici kontrolü için en son özellik olacaktır . 

WhatsApp’da ne görmek istersin? Yorumlarda bize bildirin!

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.