Wifi Araması

/ 27 Şubat 2021 / 460 / yorumsuz
Wifi Araması

Telefon ve internet bağlantıları için sinyallerin kuvvetli ve güzel bir şekilde algılaması gerekir. Eğer olmazsa telefon görüşmeleri yapamazsınız. Ancak yeni teknoloji sayesinde telefonun çekmediği alanlarda Wi-Fi araması özelliği sayesinde telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Peki bu Wifi araması nedir?

iPhone ve Android Telefonda Wi-Fi Arama (VoWifi) Nasıl Yapılır? - Tamindir

Wifi ve yüksek ses teknolojisini kullanarak telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için telefonunuzun herhangi bir Wifi ağına bağlı olması yeterlidir. Hiçbir şekilde hiçbir ek ücret ödemeden telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta bu özelliği kullanırken telefon paket içeriğinizin yeterli olması. Eğer yeterli olmaz ise tarifeniz kapsamında ücretlendirilme durumu başlamış olacaktır. Düşünce ve önerileriniz için sizleri iletişim adreslerimize ve yorumlara bekliyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz