Wileyfox Küllerinden Doğuyor, Yeni Telefonlar 2018’de Geliyor

/ 21 Mart 2018 / 893 / yorumsuz
Wileyfox Küllerinden Doğuyor, Yeni Telefonlar 2018’de Geliyor

Wileyfox Küllerinden Doğuyor, Yeni Telefonlar 2018’de Geliyor

Şubat ayında İngiltere cep telefonu üreticisi ve perakendecisi Wileyfox yönetimi girdi . Sadece birkaç hafta sonra, STK’nın Wileyfox Group ile İngiltere, Avrupa ve Güney Afrika dahil olmak üzere çeşitli pazarlardaki cihazları satmak için bir anlaşma başlattığı ortaya çıktı. Satış haklarının yanı sıra, yeni marka sahibi de müşteri desteği, satış sonrası bakım ve diğer hizmetleri sağlayacaktır.

STK Ticari Direktörü Henry Salameh, yeni Wileyfox cihazları için bir yol haritasının 2018’in ikinci yarısı için geliştirildiğini ortaya çıkardı. Şirket ayrıca Swift 2, Swift 2 Plus ve Swift 2 X‘i de satışa sunacak ve bir Android 8.1 hazırlayacak. ve yüksek ihtimalle İşletim Sistemi Android Oreo ile gelecek

Salameh, STK ve Wileyfox’ın ayrı markalar olarak kalacağını sözlerine ekledi. İşletmelerin birleştirilmesi, daha güçlü çevrimiçi varlığını, üretim kanallarını ve satış erişimini, müşteri hizmetleriyle birlikte sunacaktır.

Wileyfox cihazları şu anda kendi web sitesinde stokta yok, ancak önümüzdeki haftalarda tekrar satışa sunulacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.