Windows 10 Ekranı İkiye Bölme!

/ 18 Kasım 2019 / 1.139 / yorumsuz
Windows 10 Ekranı İkiye Bölme!

Bu yazımızda Windows 10 ekranı ikiye bölme özelliğinden bahsedeceğiz. Çoklu işlem yapıyor ve diğer işlemleri de aynı ekrandan takip etmek isterseniz, ekranı 2, 3, 4 e bölerek kullanabilirsiniz. Programları ekranı bölerek gözlemlemiş olursunuz. Tarayıcı üzerinden takip etmeniz gereken bir şey olduğunda ya da borsayı takip etmek istediğinizde web üzerinden televizyon uygulaması açarak bu özelliği kullanabilirsiniz.

Ekranı ikiye bölmek için Windows + → tuşu sayesinde sağ tarafa bölerek kullanabilirsiniz. Bu durum sayesinde PC ekranında ikiye bölerek farklı programlar kullanabilirsiniz. Açacağınız çoklu programlar size büyük bir avantaj tanıyacaktır.  Ekranı birkaç sayfaya bölebilmek için bu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.