Windows 10’u ücretsiz nasıl alabilirim?

/ 5 Aralık 2018 / 378 / yorumsuz
Windows 10’u ücretsiz nasıl alabilirim?

 

Windows 10 ücretsiz nasıl alınır?

 

Microsoft, Windows 10‘un ücretsiz bir kopyasını Windows 7 veya 8.1’den yalnızca bir yıl boyunca yükseltmek isteyen herkese vermeyi planladığını belirtti. Ancak, herhangi bir para harcamadan geçiş yapmak hala mümkündür.

 

Windows 10’u ücretsiz nasıl alabilirim?

 

 

1. Etkinleştirmeyin

 

Windows 10’u Microsoft’un web sitesinden indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Bu bir etkinleştirme anahtarı isteyecektir. Ancak, Windows 10 kullanmaya başladıktan sonra bunu atlamak ve mesajlarını görmezden gelmek mümkündür.

Kişiselleştirme seçenekleri gibi çalışmayan birkaç şeyin yanı sıra, Windows 10 tamamen kullanılabilir durumda kalır.

 

 

Bu, Microsoft’un kullanım koşulları, zihnine aykırıdır, ancak Windows 10’u bir sanal makine olarak yüklemeniz veya bir şeyleri test etmeniz gerektiğinde yararlıdır.

Bildiğimiz kadarıyla, Windows 10 aktivasyon olmadan süresiz çalışmaya devam edecektir. Kişiselleştirme sınırlamalarını aşmanın yolları var. Örneğin, duvar kağıdını değiştirmek isterseniz, Dosya Gezgini‘nde istediğiniz görüntüyü sağ tıklayın ve “Masaüstü arka plan olarak ayarla” yı seçin.

 

2. 90 günlük Kurumsal deneme sürümünü kullanın

 

Windows 10’u ücretsiz olarak kullanmak için tamamen yasal ve yukarıda belirtilen yöntemle , Enterprise(işletmeler) sürümünün 90 günlük deneme sürümünü indirebilirsiniz. Açıkçası üç ay sonra sona erecek, ancak sadece Windows 10 eski bir PC veya dizüstü bilgisayarda nasıl çalıştığını test etmek istiyorsanız, bu iyi bir seçenektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.