Windows 10X İndirmeye Açılır mı?

/ 24 Kasım 2019 / 377 / yorumsuz
Windows 10X İndirmeye Açılır mı?

Windows 10X işletim sistemini Microsoft yakın zamanda kullanıcılar ile buluşacak. Yeni sistemde hangi yeniliklerin karşımıza çıkacağı konusunda bu yazımızda bilgi vereceğiz. Windows 10 ile ciddi bir çıkış yakalayan Microsoft, yeni işletim sistemi ile ne gibi tasarımlar geleceği büyük bir merakla bekleniliyor.

Microsoft’un Ekim ayının başlarında düzenlenen etkinlikte tanıtılan Windows 10X indirmeye açılıyor mu sorusu, teknoloji gündemini fazlasıyla meşgul ediyor. Windows 10 işletim sisteminin son güncelleme olacağını belirten Microsoft, farklı bir yaklaşım ile Windows 10X piyasaya sunulmaya hazırlanıyor. Windows 10X sadece çift ekranlı ve Intel işlemcili cihazlarda bulunacak. Bilgisayarlarda ise kullanılmayacak.

Farklı uygulamaları aynı anda çalıştırma imkanı sunacak. Tasarım konusunda Windows 10’a benzeyecek fakat Windows 10X daha farklı bir arayüz ile karşımıza çıkacak. İşletim sisteminin en çok dikkat çeken kısmı ise mobil uyumlu olacak olmasıdır. Windows 10X’i özel kılan bu özellikler, işletim sistemini merak eden pek çok kişinin dikkatini çekiyor. 2020’de Windows 10X işletim sistemi ile çift ekranlı bilgisayarlar  yerini alacak. Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.