Windows’ta Snapchat’i Nasıl Kullanabilirim?

/ 12 Şubat 2019 / 1.322 / yorumsuz
Windows’ta Snapchat’i Nasıl Kullanabilirim?

 

Windows’ta Snapchat Nasıl Kullanılır?

Snapchat Android ve iOS’ta zaten mevcut, Windows’ta Snapchat nasıl elde edilir.

Snapchat kişilerinize (genellikle işe yaramaz(abuk-subuk)) resim ve video göndermenizi sağlar. Resimler sık ​​sık sınırlı bir süre için izlenirken, irtibatlar İstanbul’da taşıt aktarma süreleri sizi yeterince rahatsız etmediyse, videolar baştan sona oynatılır.

Snapchat CEO’su Evan Spiegel’e göre, uygulamanın günde yaklaşık 25-30 dakika harcayan günlük 100 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Ne yazık ki, uygulama yalnızca telefonunuzla sınırlıydı, Bluestacks‘e gelip Snapchat’in ücretsiz Android öykücüsünü eğlenceli bir şekilde kullanılmasını sağlayıncaya kadar!

Windows’ta Bluestacks nasıl kurulur?

Bilgisayarınızda çalışması için Bluestacks’i edinmek çok basittir, sadece Bluestacks’i web sitesinden indirin ve yükleyiciyi çalıştırın; şimdi taklitçiye sahip olacaksınız.

Kurulum sürecini izleyin ve Bluestacks uygulamasını herhangi bir Android cihaz kurarken ihtiyaç duyacağınız Google hesabınıza bağlayın. Kurulum tamamlandıktan sonra, Play Store‘a gidin ve Snapchat‘i indirin.

Windows’ta Bluestacks nasıl kullanılır?

Snapchat’i kullanmak için bilgisayarınızda bir kamera gerekir. Bununla birlikte, diğer kişilerin Snap’lerini ve ayrıca kişilerin hikayelerini (internete bağlı olmanızı sağlayarak) görebileceksiniz. Kamerasız bir bilgisayarın size birden fazla hata vereceğini unutmayın, ancak sürekli ‘İptal‘i tıklarsanız, bir kamera bağlamak zorunda kalmadan Snapchat’ı kullanabileceksiniz fakat doğal olarak kendiniz herhangi bir Snaps almak mümkün olmayacaktır.

Bir kameranız varsa, hızlıca bir çekim yapmak için uygulamanın ortasındaki düğmeyi tıklamanız veya video kaydetmek için basılı tutmanız yeterlidir. Bunun için bir mikrofona ihtiyacınız olacak, ancak günümüzde çoğu kameranın mikrofonu dahili olduğu için, sorun olmamalı.

Snapchat’er arkadaşlarınıza ve ailenize resimler ve videolar ile işkenceye devam edin!


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.