World War Z 16 Nisan’da geliyor!

/ 13 Şubat 2019 / 445 / yorumsuz
World War Z 16 Nisan’da geliyor!

Focus Home Interactive tarafından kısa süre önce World War Z’nin çıkış tarihi sonunda paylaşıldı. Yayıncı  Focus Home Interactive ve geliştiricisi Saber Interactive World War Z’nin 16 Nisan 2019’da PS4, XBox One ve Epic Games Store platformlarından PC için geleceğini duyurdu.

Yayıncı  Focus Home Interactive ve geliştirici Saber Interactive World War Z’nin çıkış tarihini duyurdu. PlayStatiın 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için 16 Nisan’da çıkacağını söyledi. Peki oyunun fiyatı ve ön sipariş fiyatı hakkında diğer detaylar belli oldu mu? İşte sorularınızın cevapları…

World War Z 16 Nisan’da çıkıyor!

Epic Games Store‘da oyunun ön sipariş fiyatı 139.00 TL‘den görücüye çıktı. Ön sipariş bonusuyla Lobo silah paketine sahip olacaksınız. Oyun PlayStation Store’da ise 21 Şubat 2019‘da yer alacakken, Xbox Store‘da ise 13 Şubat’ta ön siparişe çıkıyor. World War Z çok güzel ve vahşi bir şekilde saldıran zombi grublarına karşı nefes kesen dört oyunculu co-op mücadelesi ve üçüncü şahıs nişancı oyunu olarak geliyor.

World WAR Z filminden esinlenen hızlı ve nefes kesen oynayış severler için gelen ve tüm dünyanın dört yanından yeni karakter ve hikayelerle beslenen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun çok fazla dehşet, gerilim ve heyecan yükü olduğunu ve PC’ler için geliştirilmiş birçok görev bulundurduğu ifade ediliyor. Yabancı kullanıcılardan gelen açıklamaya göre, oyunun çok fazla sürükleyici olduğunda hemfikir olduk.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.