Xiaomi, 13 Nisan’da oyun telefonu için çıkış tarihi olarak onayladı

/ 4 Nisan 2018 / 643 / yorumsuz
Xiaomi, 13 Nisan’da oyun telefonu için çıkış tarihi olarak onayladı

Xiaomi, 13 Nisan’da oyun telefonu için çıkış tarihi olarak onayladı

Bugün bir lansman daveti, Black Shark’ın Razer telefonunun beğenisine karşı rekabet edebilmek için yeni bir oyun merkezli akıllı telefon başlatacağını doğruladı.  Şirket Çin/Pekin’de oyun amaçlı telefonu 13 Nisana kadar duyuracağını açıkladı.

Şirket aslında Xiaomi tarafından destekleniyor, bu nedenle cihaz muhtemelen Black Shark markasını ve Xiaomi ürünü olmayacak gibi görünüyor. Batı pazarlarında “Xiaomi” ye göre yazım ve telaffuz yapmak kesinlikle daha kolay olacaktır.


Oyun telefonunun beklenen özellikleri

Qualcomm’un logosu da sistem üzerinde görebilirsiniz, bu yüzden bu cihazın içinde bir Snapdragon 845 göreceğiz . Diğer beklenen özellikler arasında 6GB ile 8GB RAM arasında ve 64GB ile 256GB arasında depolama yer alıyor. Ayrıca pürüzsüz bir oyun deneyimi için 120Hz ekran bekliyoruz.

Birisi bir oyun telefonu satın almak için bekleniyorsa, Black Shark telefonun ortaya çıkması hakkında daha fazla beklemek isteyebilirsiniz. Xiaomi’nin ürünlerini fiyatlandırma konusunda genellikle agresif olduğu için Razer Phone’dan daha ucuz olacağını garanti edebiliriz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.