Xiaomi, 45W’a kadar şarj desteği veren Power Bank tanıttı!

/ 4 Ocak 2019 / 935 / yorumsuz
Xiaomi, 45W’a kadar şarj desteği veren Power Bank tanıttı!

 

Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro

 
Xiaomi yeni taşınabilir pil Mi Power Bank 3 Pro‘yu tanıttı. Halefinden iki kat daha fazla olan 20 000 mAh’lık bir pil kapasite sunmakta.

Mi Power Bank 3 Pro üç bağlantı noktasıyla gelir: iki USB-A ve bir USB-C. Karşılaştırma için, önceki sürümde sadece iki tane var: bir adet USB-A ve USB-C.

Cihaz sadece tabletleri ve akıllı telefonları değil, aynı zamanda Mi NoteBook Air, Lenovo ThinkPad dizüstü bilgisayarları ve hatta Nintendo Switch el konsolunu 45 Watt‘a kadar maksimum güçte şarj etmenizi sağlar. Ek olarak, Xiaomi Power Bank 3 Pro, çeşitli cihazların hızlı şarj edilmesini de destekliyor.

Üretici, her iki USB-A portunun aynı anda kullanılması durumunda, her birinin maksimum 15W gücünde ikinci bir cihaz şarj edeceğini bildirmektedir. Pil eş zamanlı şarjı destekler.

Çin’de, Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro, 11 Ocak’tan 199 yuan’a (~ 30 dolar) satılmaya başlayacak. Cihaz sadece siyah renkte bulunuyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.