Xiaomi Black Shark 2 Format Nasıl Atılır?

/ 14 Ocak 2021 / 3.067 / yorumsuz
Xiaomi Black Shark 2 Format Nasıl Atılır?

Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi Black Shark 2 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktası verdikten sonra Xiaomi Black Shark 2 sıfırlama konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Telefon, bilgisayar, tablet ve diğer işletim sistemine sahip cihazlarda en çok virüslerin bulaşması, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satış ve teknik servis öncesinde genel olarak cihazların içindeki tüm bilgiler silinmektedir.

Bizimde bu konumuzda Xiaomi Black Shark 2 formatlama nasıl yapılır, nasıl yapılmış hakkında bilgi vermeye çalışacağız. İşleme başlamadan önce telefonun içinde tüm bilgilerin, rehber, notlar, fotoğraflar, videoların ve diğer önemli verilerin yedeğini mutlaka almanızı tavsiye ederiz.

Xiaomi Black Shark 2 Nasıl Format Atılır?
Telefona iki farklı yöntemle sıfırlama işlemi yaparak içindeki tüm bilgileri sileceğiz. Bunun için Android tabanlı işletim sistemlerinde ve İOS işletim sistemli cihazlarda olduğu gibi menü içinden işlemlerini gerçekleştireceğiz.
Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > her şeyi sil bu adımları kullanarak cihazın içindeki tüm bilgileri silebiliriz. Böylece ilk gün gibi fabrika ayarına geri alabiliriz. Şimdi sıra geldi telefonun fiziksel tuşlarını kullanarak gerçekleştireceğiz.

Xiaomi Black Shark 2 Sıfırlama
Xiaomi Black Shark 2 fabrika ayarına geri alma işlemini telefonun üzerinde fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştirelim.
-Telefonu kapalı konuma alın
-Telefonun sesini açma + güç tuşu ile birlikte basın
-Telefonun ekranına Logo gelinceye kadar basılı tutun
-Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
-Wipe Data All & Factory Reset
-Confirm
-Reboot


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.