Xiaomi Black Shark 2 tanıtım tarihi nihayet belli oldu!

/ 9 Mart 2019 / 165 / yorumsuz
Xiaomi Black Shark 2 tanıtım tarihi nihayet belli oldu!

Xiaomi Black Shark serisine bir yeni aile ferdi daha getirerek ilk 2 oyuncu telefonundan sonra üçüncü telefonunu da tanıtmaya hazırlanıyor. Daha önceden performans testi sızdırılmış ve size aktarmış olduğumuz Xiaomi Black Shark 2’nin tanıtım tarihi nihayet belli oldu. İşte detaylar…

2019 yılı içerisinde satışa çıkacak ve raflarda yerini alması beklenen amiral gemileriyle yan yana durması beklenen yeni Xiaomi oyuncu telefonu gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisinden alacak. RAM ve depolama isse iki farklı alternatif ile kullanıcıya sunuluyor.

Xiaomi Black Shark 2 tanıtım açıklandı!

Xiaomi’nin yayınlamış olduğu tanıtım afişi sayesinde akıllı telefonun 18 Mart günü resmiyet kazanacağı görülüyor. Bu modelin 8 GB RAM ile 128 GB depolama alanı ile geleceği düşünülüyor. Ancak akıllı telefonun 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanlı modelinin de çıkacağı ifade ediliyor. Bunlara ek olarak ise Black Shark Helo ile aynı şekilde 10 GB RAM’li bir modelin daha çıkacağı iddia ediliyor.

Xiaomi’nin Black Shark 2 modeli kutusundan Android 9 Pie ile çıkacak ve Liquid Cool 3 adında bilinen sıvı soğutmalı bir donanıma sahip oluyor. Batarya konusunda ise 4000mAh bir kapasiteye sahip olan akıllı telefon için şimdilik detaylar bu kadarla sınırlı oluyor. Akıllı telefonun daha çok oyunculara yönelik olduğunu ve oyun severlerin kasmadan donmadan ve yüksek çözünürlükte oyun oynamak isteyenlere hitap ettiğini belirtelim.

Peki siz bu oyuncu telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


İrem Yüngül

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.