Xiaomi Black Shark Helo Format Nasıl Atılır?

/ 21 Ocak 2021 / 1.600 / yorumsuz
Xiaomi Black Shark Helo Format Nasıl Atılır?

Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi Black Shark Helo format atma konusunda nasıl yapılır, nasıl format atılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.
Akıllı telefon, tablet, bilgisayar bu gibi işletim sistemine sahip cihazlar virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi genellikle sıfırlanmaktadır. Xiaomi Black Shark Helo sıfırlama öncesinde telefonun bir yedeğinin alınmasını tavsiye etmekteyiz. Telefon rehberi, yedekleme, video, fotoğrafların mutlaka yedeklenmesi gerekmektedir.

Xiaomi Black Shark Helo Sıfırlama
Xiaomi Black Shark Helo hard reset atma işlemine iki farklı şekilde gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk önce telefonun içindeki menüleri kullanarak gerçekleştireceğiz. Daha sonra telefonun üzerinde format atmak suretiyle cihazı sıfırlayacağız.
Xiaomi Black Shark Helo silme işlemini cihazın içinde Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarına sıfırla > Sil ile tüm verileri silerek eski ilk gün gibi eski ayarlara geri alabiliriz.

Yukarıda menülerle cihazın içindeki bilgileri sildik şimdi fiziksel tuşları kullanarak fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştireceğiz.

Xiaomi Black Shark Helo Format Atma
Xiaomi Black Shark Helo fabrika ayarına döndürmek için telefonun üzerinde bulunan Sesi Açma + Güç tuşu ile işlemi gerçekleştireceğiz.
-Telefonu kapatın
-Telefonun üzerinde Sesi Açma ve Güç Tuşu birlikte basın
-Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
-Ekrana Logo geldiğinde tuşlara basmayı bırakın.
-Recovery ( Kurtarma Modu )
-Wipe data All / Factory Reset
-Reboot system Now


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.