Xiaomi Mi 8 Lite Fiyatı

/ 25 Ekim 2018 / 626 / yorumsuz
Xiaomi Mi 8 Lite Fiyatı

Xiaomi Mi 8 Lite Fiyatı

 

Günümüzde dolardan kaynaklı olan fiyat yükselmeleri akıllı cihazları da oldukça etkilemiş olup, piyasada yer alan akıllı cihazların fiyatlarında ki yükselme dikkatlerden kaçmamıştır. Buna göre de uygun fiyata sahip olan akıllı telefonlar alacak olan kişiler tarafından araştırılırken, özellikle fiyatları ile özelliklerine de dikkat edildiği gözlemlenmektedir. Xiaomi Mi 8 Lite ise yeni model olarak piyasaya çıkmaya hazırlanırken, hem fiyat bakımından hem de özellik bakımından kullanıcılara daha fazla hitap etmesi beklenmektedir. Xiaomi Mi 8 Lite fiyatı ise tabi ki almak isteyen kişiler için önemli olan konularda olurken fiyatı da gelen açıklamalarda beklenmektedir.

Xiaomi Mi 8 Lite Özellikleri

 

Xiaomi, yeni cihazı ile gündeme gelmiş olup, cihaz Tenaa üzerinde görüntülenmeyi başarmıştır. Yeni çıkacak olan Xiaomi Mi 8 Lite cihazı üzerin de oluşacak olan değişiklikler büyük ihtimal renk seçenekleri olurken, diğer yandan da RAM tarafında da oldukça büyük değişiklikler olacağı düşünülmektedir. Xiaomi, geçtiğimiz günlerde yani Ekim ayının başında Mi 8 Pro ve Lite modellerine ait olan lansmanı gerçekleştirmiş olup, bu lansmanı sonrasında ise 8GB olacak olan model de gündem de yerini aldı.

Xiaomi Mi 8 Lite özellikleri konusunda gelen açıklamalara göre işlemcisi, 512 Adreno GPU, kamera 24 MP, RAM 8 ve depolama tarafında 128 GB hafızaya sahip olacağı düşünülmektedir. Fiyat ise Çin üzerinde 175 Euro olarak belirlenmiş olup, Türkiye’de ki fiyatı ve Xiaomi Mi 8 modeline ait 8GB hafızalı cihazın fiyatı hakkında bilgi gelmemiştir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.