Xiaomi Mi 9 Telefonu Merak Ediyor musunuz? İşte Özellikleri!

/ 8 Kasım 2018 / 2.078 / yorumsuz
Xiaomi Mi 9 Telefonu Merak Ediyor musunuz? İşte Özellikleri!

 

Xaomi Mi 9 Teknik Özellikleri

 
Dünya çapında büyümeyi sürdüren Xiaomi, özellikle geliştirdiği tüketici elektroniği ürünleri ile birlikte geniş bir kullanıcı kitlesi edinmiş durumda. Her geçen gün daha farklı başarılar ile gündeme gelmekte olan firma, şimdilerde ise yeni amiral gemi modeli üzerinde çalışıyor. Xiaomi Mi 9 olarak adlandırılan yeni model, beraberinde oldukça göz kamaştırıcı özellikler gelecek.
 

Xiaomi Mi 9 Özellikleri Sızdı

 

Ortaya çıkan bilgilere göre Xiaomi Mi 9, Snapdragon 8150 yonga setini kullanan ilk telefon olabilir. Qualcomm tarafından geliştirilmekte olan yonga seti, performans konusunda epey ileri seviyede olacak. Nitekim bu durum, Mi 9 modelinin doğrudan üst seviye performans sunacağı anlamına geliyor.

Tam 48 MP çözünürlük destekli bir kamera sistemi ile donatılacağı söylenen modelin bu sayede yüksek kalitede fotoğraf ve video çekim desteği sunacağı ön görülüyor. Ayrıca 6 GB / 8 GB RAM seçeneklerinin yanı sıra 10 GB RAM desteğinin de seçenek olarak var olacağı söyleniyor. Bu tarz bir bilgi gerçeğe dönüşür ise Mi 9’un beklenenden çok daha gelişmiş bir cihaz olacağı belirtilebilir.
 

Xiaomi Mi 9 Çıkış Tarihi

 
Xiaomi’nin kapalı kapılar ardında geliştirmekte olduğu Mi 9 modeli hakkında elimizdeki bilgiler ne yazık ki sızıntıdan öteye geçemiyor. Gözler bir süredir Xiaomi’ye dönmüş vaziyette. Firmanın yeni amiral gemi modelini ne zaman tanıtacağı ve satışa sunacağı bilinmiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Benzer Konular