Xiaomi Mi A2 Lite Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

/ 1 Eylül 2018 / 2.215 / yorumsuz
Xiaomi Mi A2 Lite Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Xiaomi Mi A2 Lite Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Satışa sunduğu üst düzey performanslı ekonomik fiyatlı cihazları ile akıllı cep telefonu sektörünü kontrol altına almaya başlayan Xiaomi markasının son üyelerinden biri olan Xiaomi Mi A2 Lite Türkiye için satış fiyatı açıklandı. 64 GB depolama alanı ile dikkat çeken cihaz Türkiye pazarına Migros mağazaları üzerinden giriş yapacak. Verilen satış ilanı ile beraber cihazın fiyatı da resmen açıklanmış oldu. Peki, Xiaomi Mi A2 Lite Türkiye fiyatı ne kadar oldu?

Resmi Garantili Cihaz İndirimli Fiyatı İle Satışa Sunuldu

Son dönemde büyük zincir mağazalardan indirimli akıllı cep telefonu satış kampanyasına Migros mağazaları da katıldı. Bim ve A101 mağazalarından sonra Migros mağazaları da Xiaomi Mi A2 Lite modeli ile bu furyaya katılmış oldu. Normalde resmi garantili olarak Xiaomi Mi A2 Lite Türkiye satış fiyatı 1.699 lira olarak açıklanırken aynı cihazı Migros üzerinden alan kişiler indirimli olarak 1.549 lira ödeyecekler. Yani cihazı Migros üzerinden satın alan kişilere 150 lira indirim yapılmış olacak.

Türkiye’de İlk Defa Migros Mağazalarında Satılacak

Cihaz aynı zamanda Türkiye pazarında ilk kez Migros mağazaları üzerinden satışa sunulmuş olacak. 4000 MAH pil gücü ile uzun kullanımı vadeden cihazda 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza özellikleri bulunuyor. Cihazın ön kamerası 5 MP olarak tasarlanırken arkada ise biri 5, diğeri ise 12 MP olan iki kamera bulunuyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.