Xiaomi Mi Lazer Projektörü ABD’de şu anda mevcut

/ 19 Kasım 2018 / 567 / yorumsuz
Xiaomi Mi Lazer Projektörü ABD’de şu anda mevcut

 

Xiaomi Mi Lazer Projektörü fiyatı nedir?

 
Duvardan 5 ila 50 cm uzakta yerleştirilebilen ultra kısa mesafeli bir projektördür ve 1080p çözünürlükte 150 inç kareye kadar görüntü üretebilir. Xiaomi 5000 lümen parlaklık ve 3000: 1 kontrastı vaat ediyor.

Bunların hepsi göz önünde bulundurulduğunda, 2000$  fiyatı olan bu ürün kullanım ve özellikleri açısından beklentimiz biraz daha uygun olabilirdi. Düşüncem yarı fiyatına satılırsa hemen hemen her evde bulunabilir. Bununla birlikte, diğer kanallardan Çin’den bir tane ithal etmek size potansiyel olarak bazı paralar kazandırabilir, ancak gümrüklerle başa çıkmak biraz uğraştırabilir ve garanti konusunda eksikliği vardır.

Perakendeci ayrıca ampuller ve başucu lambaları gibi bir sürü başka Xiaomi cihazı satıyor. Ancak, projektör dışında bir tane daha Walmart‘a özel 60 $ ‘lık fiyatlı Mi Box S 4K HDR Android TV‘yi sunuyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.