Xiaomi Mi Pad 4 için MIUI 10 güncellemesi geliyor!

/ 9 Kasım 2018 / 756 / yorumsuz
Xiaomi Mi Pad 4 için MIUI 10 güncellemesi geliyor!

 

Xiaomi Mi Pad 4 için MIUI 10 güncellemesi

 
Samsung Galaxy Tab serisinin yanı sıra tablet pazarını canlı tutmaya çalışan birkaç üreticiden biri de Xiaomi. Xiaomi’nin yeni piyasaya sürdüğü Mi Pad 4 , amiral gemisi niteliği taşımaz, fakat tek ihtiyacınız olan şey sadece iyi bir multimedya tableti ise, Mi Pad 4 bu konuda iyi. Xiaomi Mi Pad 4 orta segment Qualcomm snapdragon 660, 4 GB RAM, 8.0-inç çok 1200 x 1920 görüntü ve büyük bir 6.000 mAh pil ile Soc(çip üzerinde sistem)’ta mevcuttur. Ayrıca 10.1 inç ekran ve 8,620 mAh pil ile bir Mi Pad 4 Plus modeli var. Orada Mi A1 / A2 istisnalar dışında neredeyse her Xiaomi cihazı gibi Mi Pad 4 MIUI ara yüzüne sahiptir.

MIUI 10 güncellemesi, yenilenen UI ve UX, yeniden tasarlanan menüler ve hacim kaydırıcıları, yenilenmiş bildirimler ve daha fazlası gibi Xiaomi’nin en yeni kişiselleştirme arayüzünü getiren tüm beklenen geliştirmeleri içerir. Bu güncellemenin, tam teşekküllü MIUI 10 iken, hala Android 8.1 Oreo tabanlı olduğunu unutmayın. Mi Mix 3 ve Mi Mix 2S gibi diğer cihazlar, Android 9 Pie tabanlı MIUI 10 sürümlerine sahiptir. Bu nedenle, Android Pie’yı cihazınızda resmen çalıştırmayı bekliyorsanız, beklemeniz gerekir. Ne yazık ki, Mi Pad 4 için çekirdek kaynak kodu hala mevcut olmadığı için , AOSP tabanlı özel ROM’lar ( Project Treble GSI’lerinin dışında ) henüz bir seçenek değildir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.