Xiaomi Redmi 5A’nın İlk Görselleri Basına Sızdırıldı

/ 1 Kasım 2017 / 918 / yorumsuz
Xiaomi Redmi 5A’nın İlk Görselleri Basına Sızdırıldı

Xiaomi Redmi 5A’nın İlk Görselleri Basına Sızdırıldı

Xiaomi markasının büyük bir merakla beklenen son üyesi Xiaomi Redmi 5A ile ilgili her geçen gün yeni bir sızıntı meydana geliyor. Basına sızdırılan en son veride ise modelin dış görüntüsünü ele veren son görüntülerini içeren resimler ile yeni modelin dış görüntüsü hakkında en net veriler elde edildi. Dış görüntünün yanı sıra aynı zamanda cihazın teknik özellikleri de gün yüzüne çıktı.

Redmi 4 İle Olan Benzerlik Dikkat Çekti

Ailenin bir önceki üyesi olan Xiaomi Redmi 4 ile karşılaştırıldığında Xiaomi Redmi 5A metal yapısı ile ortak benzerlik gösteriyor. Cihazın ekranı 5 inç büyüklüğe sahip olarak tasarlanırken ekranın çözünürlüğü ise 1280X720 piksel olarak tasarlanıyor. Dört çekirdekli olarak tasarlanan Snapdragon 427 işlemci kullanılan cihaz bir önceki modelde kullanılan Snapdragon 425 işlemciden daha iyi bir performans vadediyor.

Xiaomi Redmi 5A Ne Zaman Çıkacak, Satış Fiyatı Ne Olacak?

Cihazın kesin çıkış tarihi Xiaomi firması tarafından henüz ilan edilmiş durumda değil ancak sızdırılan bilgilere göre Xiaomi Redmi 5A satışları ay sonunda gerçekleştirilecek olan Lansman ile gerçekleştirilecek. Xiaomi Redmi 5A fiyatı için de aynı durum söz konusu. Yani kesin olarak açıklanan bir fiyat söz konusu değil ama Xiaomi Redmi 4 versiyonunun fiyatı ile hemen hemen aynı olacağı iddia ediliyor. İki fiyat aynı olmasa da birbirine çok yakın bir aralıkta olacağı belirtiliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.