Xiaomi, Yeni Kablosuz Şarj Cihazı Modelini Duyurdu

/ 6 Eylül 2018 / 701 / yorumsuz
Xiaomi, Yeni Kablosuz Şarj Cihazı Modelini Duyurdu

Xiaomi, Yeni Kablosuz Şarj Cihazı Modelini Duyurdu

Akıllı telefon sektöründe büyük başarılara imza atan Xiaomi, yeni ürünler tanıtmaya devam ediyor. Bu kez yeni bir kablosuz şarj cihazı duyuran Çinli firma, 4 mm mesafeye kadar akıllı cihazları şarj etme yeteneğine sahip. Yani metal olmadığı sürece akıllı telefonunuzu kılıfıyla birlikte rahatça şarj edebilirsiniz.

Tüketici elektroniği bazında ilerleme kaydeden dev şirket, özellikle anavatanı Çin’de çok daha farklı ürünlere imza atıyor. Bu ürünler arasında aydınlatmadan akıllı temizleyiciye kadar pek çok farklı cihaz bulunuyor. Küresel çapta ise daha çok akıllı telefon ve aksesuarları ile gündeme gelen firma, yeni kablosuz şarj cihazı ile adından söz ettireceğe benziyor.

10 W Destekli Xiaomi Kablosuz Şarj

Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 gibi akıllı telefonlar için 10 W kablosuz şarj desteği sunan cihaz, Mi Mix 2S, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X içinse 7.5 W şarj imkanı oluşturuyor. Genel olarak telefonunuzu kısa sürede şarj etmeniz mümkün.

Universal temelinde duyurulan cihaz, genel uyumluluk sunuyor. Nitekim ürün, Universal Fast Charge Edition adıyla anılıyor. Mi kablosuz şarj cihazı olarak da isimlendirilen ürün, telefonun ne kadar dolduğunu gösteren bir ekran ile geliyor. Ayrıca sıcaklık koruması, aşırı gerilim koruması ve kısa devre koruması gibi özellikler de yine cihazda yer alanlar arasında. 3 Eylül 2018 tarihi itibariyle satışa sunulacak olan Xiaomi kablosuz şarj cihazının fiyatı ise sadece 10 dolar.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.