Yahoo ve Gmail Yerine Kullanabileceğiniz Alternatif Ücretsiz e-Posta Servis Önerisi

/ 30 Kasım 2017 / 2.628 / yorumsuz
Yahoo ve Gmail Yerine Kullanabileceğiniz Alternatif Ücretsiz e-Posta Servis Önerisi

Yahoo ve Gmail Yerine Kullanabileceğiniz Alternatif Ücretsiz e-Posta Servis Önerisi

İletişim kurmak isteyen kişilerin her geçen gün daha fazla e-posta kullanmayı tercih etme eğilimleri artarken GMail ve Yahoo kullanmak istemeyen kişilere sunulan alternatif e posta servislerinin de sayıları artmaktadır. İşte bu amaç için kullanabileceğiniz 6 başarılı e posta servis önerisi;

  1. Microsoft Outlook

Dünyanın dev teknoloji marketlerinden biri olan Microsoft tarafından geliştirilen Microsoft Outlook e posta servisi ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Windows 10 ve Office 365 hesaplarınız ile entegre bir şekilde kullanabileceğiniz e posta adresiniz Hotmail.com, Outlook.com ve Outlook.com.tr uzantıları ile alınabilmektedir. Şirketten yapılan son açıklama ile 450 milyon sınırın aşan aktif kullanıcı sayısı bulunmaktadır.

  1. GMX Mail

Almanya kökenli olarak hizmet veren United Internet tarafından geliştirilen ve şirketin yan kuruluşu olarak hizmet veren GMX Mail ilk olarak 1997 yılında hizmet vermeye başladı. Aktif kullanıcı sayısı dikkate alındığında 11 milyon gibi son derece ciddi bir rakam telaffuz edilirken uygulama sınırsız e posta depolama alanı sunmaktadır.

  1. Zoho Mail

En genç posta servislerinden biri olan Zoho Mail kurulmuş oluduğu 2008 senesinden bu yana 10 milyondan kullanıcı sınırını aşarak büyük bir başarı göstermiştir. Video sohbet aracı özelliği de bulunan uygulama aynı zamanda Zoho Dökümanlar paneline de sahip.

  1. iCloud

Apple tarafından üretilen iPad, iPhone ve MAC cihazlar da kullanılan iCloud servisi 720 milyon kullanıcı ile oldukça yoğun ilgi görmektedir.

  1. AOL Mail

1993 yılında kurulan ve köklü geçmişi sayesinde e posta servislerinin babası olarak kabul edilen AOL Mail yüksek olan üye sayısını ne yazık ki son birkaç yıldır kaybetmeye başlamış durumda. Bu alandaki deneyimleri dikkate alındığında kesinlikle sorunsuz olarak kullanabilceğiniz bir e posta servisi olarak öne çıkmayı başarıyor.

  1. Elude

Darknet üzerinden yapılan araştırmalar sonucunda Elude‘nin gizlilik ve güvenlik konusunda aldığı önlemler ile dikkat çekiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.