Yaşlandırma Efekti Hangi Programla Yapılıyor?

/ 12 Ağustos 2019 / 328 / yorumsuz
Yaşlandırma Efekti Hangi Programla Yapılıyor?

Son dönemlerde popülerleşen yaşlandırma uygulaması milyonlarca insan tarafından tercih ediliyor. Yaşlandırma programı sayesinde oldukça keyifli fotoğraflar ortaya çıkarabiliyorsunuz. Birçok ünlünün de yapıp paylaştığı yaşlandırma programları gündemde şimdilik yerini koruyor. Yaşlandırma programı sayesinde birçok kişi arkadaşları ve yakın çevresiyle dalga geçebiliyor. Bu yazımızda da en iyi yaşlandırma programlarının hangileri olduğunu sizlerle paylaşacağız.

Yaşlandırma programını yükleyip yaşlandırma efektini uyguladıktan sonra Facebook, WhatsApp, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlarda paylaşımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu uygulamalarda sadece yaşlandırma efekti değil aynı zamanda makyaj, saç, gülümseme gibi birçok farklı özellikte sunuyor. Bazı özellikleri ücret karşılığında açıp kullanabiliyorsunuz. iOS ve Android işletim sistemlerine yükleyebileceğiniz en iyi yaşlandırma programları FaceApp ve Funic uygulamasıdır.

Bu uygulamaları indirerek yaşlandırma özelliğini deneyebilirsiniz. Yaşlandırma programı dışında makyaj yapma, sakal ekleme, filtreleme, güzelleştirme, gözlük ekleme, gülümseme, saç rengini değiştirme, fotoğraflara dövme ekleme, filtreleme, kırpma ve çerçeveleme gibi farklı özelliklerini kullanabilirsiniz. Bu özelliklerin bazıları PRO denilen ücretli sürüme sahiptir. Belirli bir ücret karşılığında bu uygulamaları açabilirsiniz ve fotoğraflarınızın üzerinde deneyebilirsiniz.

Yukarıda yer alan özellikler dışında seçmiş olduğunuz fotoğraf karelerine GIF ya da animasyon ekleyebilirsiniz. İsteğe göre arka planda yer alan kısma resim ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz fotoğrafların ayarını parlaklık, doygunluk, sıcaklık, keskinlik gibi oluşturabilirsiniz. FaceApp ve Funic uygulamaları genellikle yaşlandırma programı için tercih ediliyor. Daha sonra diğer özelliklerde sevilip kullanılmaya devam ediliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.