Yeni Akıllı Telefonunuza İndirmeni Gereken 10 Ücretsiz Uygulama Önerisi

/ 4 Ocak 2018 / 958 / yorumsuz
Yeni Akıllı Telefonunuza İndirmeni Gereken 10 Ücretsiz Uygulama Önerisi

Yeni Akıllı Telefonunuza İndirmeni Gereken 10 Ücretsiz Uygulama Önerisi

Yılbaşı ile yepyeni bir cep telefonu satın aldıysanız ya da sevdikleriniz tarafından akıllı cep telefonu hediyesi aldıysanız yeni cep telefonunuzu çok daha verimli kullanmanızı sağlayacak uygulamaları sizler için derledik. İşte akıllı cep telefonu olan kişilerin cep telefonlarında mutlaka olması gereken e indirmeleri önerilen uygulamalar;

  1. Google Fotoğraflar Uygulaması

Cep telefonunuzda bulunan video ve fotoğrafları yönetmek amacı ile kullanabileceğiniz en başarılı uygulama kesinlikle Google Fotoğraflar uygulamasıdır. Uygulama bütün işletim sistemlerinde kullanılabilmekte olup tek eksi yönü ise fotoğrafları küçük ölçüde de olsa yeniden boyutlandırmasıdır.

Google Fotoğraflar Android İndir

  1. IFTTT Uygulaması

Akıllı telefonlar içerisinde yer alan servisleri bir araya getirerek kullanım kolaylığı sağlayan IFTTT oldukça kullanışlı bir uygulama olarak öne çıkıyor.

IFTTT Uygulaması Android İndir

  1. Evernote Uygulaması

Not alma uygulamaları arasında en kullanışlı olanlardan biri olan Evernote uygulaması sunum modu, el yazısı tanıma özelliği ve kolay not kırpma gibi pek çok artı özelliğe sahip.

Evernote Uygulaması İndir

  1. Microsoft Word uygulaması

Hareket halindeyken dahi çalışmaya devam etmek isteyen kişiler için özenle tasarlanan Microsoft Word uygulaması dokunmatik özelliği ile çok daha kullanışlı bir hale getiriliyor.

Microsoft Word Uygulaması Android İndir

  1. SwiftKey Uygulaması

Kullanmış olduğunuz akıllı telefon klavyesinden memnun değilseniz SwiftKey ile akıllı otomatik düzeltme ve kelime tahmini özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

SwiftKey Uygulaması Android İndir

  1. Google Çeviri Uygulaması

103 dili kapsayan metin çevirisi hizmeti ile öne çıkan Google Çeviri internet bağlantınız olmasa dahi 59 dilde çeviri yapabiliyor. 38 dil için ise cihazın kamerasından görüntülenen metinler için çeviri desteği veriliyor.

  1. CamScanner Uygulaması

Belgelerinizi PDF ya da görüntü dosyası olarak net bir şekilde tarayabiliyor ve bu sayede belgelerinizi daha keskin hatlarla yazdırmanızı sağlıyor. Yine faks göndermek ve buluta kaydetmek desteği de CamScanner ile gerçekleştirilebilen işlemler arasında yer alıyor.

CamScanner Uygulaması Android İndir

  1. Instapaper Uygulaması

Haberleri hareket halindeyken, çevrim dışındayken ve bulunduğunuz her yerden haberleri kaydederek mobil cihazından okumak isteyen kişilere hizmet veren Instapaper uygulaması son derece başarılı bir uygulama olarak rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. Uygulama hem İOS hem de Android platformunda indirilebiliyor.

Instapaper Uygulaması Android İndir

  1. Sleep Cycle Uygulaması

Sıradan akıllı saatlerden farklı olarak yatış ve kalkış saatlerinin analiz edilmesini sağlayan Sleep Cycle uygulaması bu sayede sizin için en doğru yatış ve uyanma saatlerini belirliyor. Uygulama sayesinde gerçekten dinlenerek uyanabileceğiniz yatış ve kalkış saatleri belirlenerek size alarm şeklinde bildiriliyor.

Sleep Cycle Uygulaması Android İndir

  1. Dropbox Uygulaması

Bulut depolama servisleri ile her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz dosyaları sürekli olarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu alanda hizmet veren en başarılı uygulamalardan biri olan Dropbox uygulaması yedekleme ve senkronizasyon hizmetlerinin yanı sıra dosya paylaşımını ve saklanan dosyaların platformlar arasında taşınması gibi ek çok sayıda hizmeti de uygulamayı indiren kişilerin kullanımlarına sunuyor.

Dropbox Uygulaması Android İndir

 

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.