Yeni Burgonya Kırmızısı Galaxy S8 İle Tanışın

/ 13 Kasım 2017 / 713 / yorumsuz
Yeni Burgonya Kırmızısı Galaxy S8 İle Tanışın

Yeni Burgonya Kırmızısı Galaxy S8 İle Tanışın

Renkli cep telefonu kullanmayı seven kişilere yönelik olarak farklı renkleri ürünlerinde kullanmak isteyen Samsung firması son serisi olan S8 serisinde yepyeni bir renk ile müşterilerine sürpriz yaptı. Üstün teknolojik özellikleri sayesinde teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanmayı başaran Samsung Galaxy S8 serisi Burgonya Kırmızı renk seçeneği ile markanın takipçilerini şaşırtmayı başardı.

 

Renk Yelpazesi Genişlemeye Devam Ediyor

Şimdiye kadar satışa sunduğu S serisi telefonlarında farklı renkler sunmayı alışkanlık haline getiren Samsung bundan öncede Gece Yarısı Siyahı, Orkide Grisi, Blue Coral ve Gümüş gibi farklı renklerle müşterilerinin huzuruna çıkmıştı. Yeni seri için yeni bir renk sunmaya karar veren marka bunun için son derece farklı bir renge sahip olan Burgonya Kırmızısı renk seçeneğini tercih etti. Şu an için sadece Güney Kore’de yer alan teknolojik marketlerin raflarında yer alan burgonya kırmızısı Galaxy S8 modelinin Türkiye’ye ne zaman geleceği ya da gelip gelmeyeceği de merak konusu oldu.

Fiyatı Farklı Olacak

Diğer Samsung Galaxy S8 özellikleri ile kıyaslandığında renginin dışında başka hiçbir farklı bulunmayan cihaz buna rağmen daha yüksek bir fiyatla satışa sunulacak. Ancak şu an için Türkiye pazarında satılıp satılmayacağı kesin olarak belli olmadığı için fiyat konusunda da net bir açıklama bulunmuyor. Net olan tek bilgi ise ülkemizde satışa sunulursa dahi fiyatının normal renklerden daha yüksek tutulacağı yönde.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular