Yeni Call of Duty, 30 Haziran’da Tanıtılacak!

/ 23 Mayıs 2019 / 853 / yorumsuz
Yeni Call of Duty, 30 Haziran’da Tanıtılacak!

Activision tarafından kısa bir süre önce Black Ops 4 tanıtımı gerçekleşmişti. Yeni oyununu çıkaran Activision, 30 Haziran’da tanıtımını gerçekleştireceğini duyurdu.

2018 yılında Activision oyunculara Call of Duty: Black Ops 4 oyununu sunarak farklı bir dalda kendini ön plana çıkarmıştı. Activision şimdi ise yeni oyunu olacak olan Call of Duty’i 30 Haziran’da tanıtacak.

Daha çok oyun severleri ilgilendiren bu haber, yine oyun severlerin bildiği üzere her yıl Haziran ayında, E3 oyun fuarı açılıyor. Bu fuarda yeni oyun sahiplerinin oyunlarının tanıttığı bir alan vardır. Bu sene ise Activision için heyecanlı bir sene olacak. Yeni oyununu tanıtacak olan Activision şimdilik oyun hakkında bir detay vermedi. Ancak yeni çıkacak olan oyunun Modern Warfare 4 olacağına dair bazı söylentiler yerini almaktadır.

Call of Duty: Black Ops

Bu söylentilerin Nisan ayında Call of Duty oyununu test etme fırsatı bulan sporcular tarafından yayınlanan kısa video sayesinde ortaya çıktı. Bu kısa video sayesinde Modern Warfare 4 olacağına dair söylentiler yerini aldı. Kesin olmayan bu durum 30 Haziran’da netlik kazanacaktır.

11 Haziran tarihinde E3 2019 Oyun Fuarı Los Angeles’ta açılacaktır. Activision tarafından sunulacak olan yeniliklerin neler olacağı oyun meraklılarını şimdiden heyecanlandırıyor. Eğer siz de Activision tarafından çıkacak olan yenilikleri merak ediyorsanız bizi takip edin. İlerleyen zamanlarda Activision hakkında başka nasıl söylentiler ortaya çıkacağı büyük merak konusu. Bizi takipte kalarak gelen yeni bilgilerden haberdar olabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular