Yeni iPhone XS’i görmek ister misiniz? 

/ 4 Eylül 2018 / 719 / yorumsuz
Yeni iPhone XS’i görmek ister misiniz? 

Yeni iPhone XS’i görmek ister misiniz? 

Evet, doğru okudunuz. Elimizde, Apple’ın çok yakında sunacağı yeni iPhone’lar ne olmalıydı. Onları daha yakından görmeyi merak ediyor musunuz? Ardından okumaya devam edin ve videomuzu izleyin!

 

Apple, yeni Apple Campus’ta Steve Jobs Tiyatrosu’nda bir iPhone etkinliğini doğruladı. Açılış konuşmasında, Apple Watch’un yeni modelini ve üç yeni iPhone modelini görmeyi bekliyoruz. İsimler hala bir gizem. Ancak, anlaşılırlığı kolaylaştırmak için onları iPhone XS, XS Plus ve X Lite olarak adlandırıyoruz.

Özel bir teşekkür borçlu olduğumuz iPhone Italia’daki meslektaşlarımıza ve arkadaşlarımıza teşekkür ederek, bu gerçekten iyi hazırlanmış örnekler sayesinde yeni Apple akıllı telefonlarının ne olması gerektiğini ve fiziksel olarak karşılaştırmasını yapabildik. Bu maketleri sağlayan kaynak, geçen yılki sızıntıların sorumlusu ve diğer markaların akıllı telefonlarıyla ilgili pek çok dedikodu, bu yüzden çok güvenilir.

Her üç model de neredeyse çerçevesiz ekranlar ve  FaceID için ihtiyacınız olan donanımı tutan bir çentiğe sahip olacak. Hala mevcut olan bir Lightning portu ( USB Type-C yoktur ) ve cam destekleri sayesinde üçü kablosuz şarjı desteklemelidir.

 

Bu nedenle, sadece boyutlar değişir ve dahili özellikler iPhone X ile karşılaştırıldığında bir yükseltme olacaktır. Lite sürümü de bir telefoto lens değil, tek bir kameraya sahip olmalıdır.

 

İPhone’un geleceği hakkında ne düşünüyorsun? Apple doğru yolda mı?

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler