Yeni Microsoft Uygulaması Your Phone Play Store ‘da!

/ 10 Ekim 2018 / 511 / yorumsuz
Yeni Microsoft Uygulaması Your Phone Play Store ‘da!

Yeni Microsoft Uygulaması Your Phone Play Store ‘da!

 

Geçtiğimiz günlerde yayınlanarak, en popüler uygulamalar arasında yerini alan Microsoft uygulaması Your Phone Play Stor’da oldukça yoğun ilgi gördü. Windows 10 uygulaması ile telefonlarınız ile bağlantı kurmakta olan bu program Adroid olan cihazlarda kayıtlı olan mesajlarınıza ve fotoğraflarınıza erişmenizi sağlamaktadır. Tabi ki bu uygulama Play Store ’yi de sallamaya yetti.

Windows 10 Ekim 2018 tarihinde getirdiği bir güncelleştirme sayesinde Microsoft, Your Phone uygulamasını çıkararak Android desteğine sahip olmasını sağladı. İlk olarak yayımladığı Windows 10 Mobile ile başarısız bir deneme gerçekleştirilmiş olup, daha sonra Your Phone uygulaması ile başarısız olan denemesini telafi ederek şuanda büyük ilgiye sahip oldu. Hatta öyle ki şuanda en popüler uygulamalar arasında ilk sırada yerini aldı.

Your Phone Yeni Özellikler Eklenecek!

 

Your Phone, şuanda mesaj ve fotoğrafa erişimin yanı sıra yakın zaman da yeni güncellemelerinde ekleneceği bildirilmiştir. Yakın bir zaman içerisinde bildirimleri gösterme özelliği de eklenecek olup, bu özelliği de oldukça popüler hale gelerek talep görmesinde ki artışı sağlayacaktır. Apple cihazları İOS işletim sistemini kullanmasından kaynaklı olarak bu uygulamayı kullanamayacak olup, ileri ki günlerde kullanılması beklenmektedir. İOS desteği oluştuğu zaman ise Your Phone uygulaması sayesinde bilgisayarınızdan telefonunuza erişim sağlansa bile ekran yansıma gibi olanaklardan yararlanmanız kısıtlı şekilde olacaktır. Bu durum işletim sisteminden kaynaklı bir kısıtlama nedeni ile olacaktır.

 

Your Phone Android İndir 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.