Yeni nesil AirPod’lar 2020’de piyasaya sürülebilir!

/ 3 Aralık 2018 / 697 / yorumsuz
Yeni nesil AirPod’lar 2020’de piyasaya sürülebilir!

 

Yeni nesil AirPod 2020’de çıkabilir!

 
Analist Min-Chi Kuo, Apple’ın şu anda kablosuz şarj desteği ile AirPods üzerinde çalıştığını ve 2020 yılında güncel bir tasarımla gelecek nesil kulaklıkların görüneceğini söyledi.

Kuo’ya göre, gelecek yıl için geliştirilmiş bir AirPods modeli piyasaya sürülecek ve tasarım değişikliklerinin olmamasına rağmen başarılı olacak.

AirPods’ın bu versiyonunun iPhone ve iPad’e daha da iyi bağlantı için yeni bir Bluetooth standardı alacağından emin olun. Davanın dış kısmında bulunan bir şarj göstergesiyle yeni bir vaka olacak.

Uzmanların, en son model akıllı telefonu satın almaktan daha yeni kablosuz kulaklık satın almaları daha kolay. AirPod’ları Apple’ın en iyi aksesuarı olarak da adlandırdı.

AirPods 2 hakkında, analist “tamamen yeni bir tasarım” alacağı dışında ayrıntıları açıklamamıştı. Onun düşüncesine göre, Apple’ın yeni nesil kulaklık seti 2020’nin ilk çeyreğinde başlamayı planlıyor.

Daha sonra, Kuo AirPower kablosuz şarj istasyonunun 2019’un ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceğine inanıyordu. Şirket, cihazı kulaklık ve yeni AirPods kablosuz şarj kutusu ile birlikte bu yılın sonuna kadar serbest bırakmak üzereydi, ancak Eylül ayında tüm sözlerin siteden kaldırılmasını sağladı.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.