Yeni Seri Lenovo Tab 4 İki Farklı Seçenekle Geldi

/ 9 Kasım 2017 / 921 / yorumsuz
Yeni Seri Lenovo Tab 4 İki Farklı Seçenekle Geldi

Yeni Seri Lenovo Tab 4 İki Farklı Seçenekle Geldi

Lenovo Tab serisinin son üyesi Lenovo Tab 4 tüketicilerin beğenisine sunuldu. Yeni seri tablette dikkat çeken en önemli özelliklerden biride çocuklar ve ebeveynler için ayrı kullanıcı hesabı tanımlama seçeneğinin bulunması olarak öne çıkıyor. Yeni seri Lenovo Tab 4 biri 8 inç büyüklükte biri de 10,1 inç büyüklükte olmak üzere 2 farklı ekran seçeneği sunuyor. Daha önce hiç yaşamadığınız bir multimedya deneyimi vadeden yeni seri farklı ihtiyaçları tek bir tablet üzerinden karşılamanızı mümkün kılıyor.

Gizlilik ve Güvenlik En Üst Seviyede

Tablet kullanırken gizliliğine ve güvenliğine öncelik veren kişilere hitap eden Lenovo Tab 4 serisi tableti ortak olarak kullanan tüm aile bireylerinin kendilerine ait olan kullanıcı hesapları açmalarını sağlayarak bu gizliliği garanti altına alıyor. Pek çok üstün özelliğe sahip olan cihazda performansı en üst seviyeye taşıyan çok sayıda özellik aynı anda kullanıma sunuluyor.

Lenovo Tab 4 Özellikleri

HD ekrana sahi olarak üretilen yeni seri tablette ekran çözünürlüğü olarak 1280X800 tercih edilirken geliştirilen yeni ekran teknolojisi sayesinde tabletinizden film ya da video izlerken, resimlerinizi incelerken görüntüyü çok daha kusursuz olarak yakalamanız garanti altına alınıyor. Dolby Atmos çift ön hoparlör teknolojisi sayesinde müzik dinlerken dahi bir müzik seti kalitesi yaşamanız sağlanırken  16 GB depolama alanına sahip olan cihaz istenildiği takdirde SD kart desteğiyle 128 GB’a kadar çıkarılabiliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.