Yerli Navigasyon Uygulaması İBB Yol Gösteren

/ 9 Ekim 2018 / 1.095 / yorumsuz
Yerli Navigasyon Uygulaması İBB Yol Gösteren

İBB Yol Gösteren, Yakında Tüm Türkiye’de Kullanılabilecek

 

Yerli navigasyon uygulaması olarak anılan İBB Yol Gösteren, bir süredir Marmara Bölgesi dahilindeki 11 şehirde kullanılabiliyor. Titizlikle tasarlanan ve anlık kameralardan yardım alınarak verileri kullanıcılar ile buluşturan uygulama, şimdilerde oldukça güzel bir haber ile gündemde. Belirtilenlere göre navigasyon uygulaması, tüm Türkiye’de kullanıma sunulacak.

İhtiyaç Duyduğunuz Noktaların Nerede Olduklarını Öğrenin

İBB Yol Gösteren, akıllı telefonunuz üzerinden otopark, akaryakıt, eczane ve ATM gibi önemli noktaların nerede olduklarını görmenizi sağlıyor. Ayrıca bunlara ek olarak opera, golf sahası ve kamp alanları gibi noktaları da uygulama aracılığıyla görmek mümkün. Toplamda 47 arama kategorisinin yer aldığı uygulamada şehre dair ihtiyaç duyduğunuz bilgiler, telefonunuza geliyor.

Şu anda İstanbul’un yanı sıra Edirne, Kocaeli, Sakarya, Kırklareli, Tekirdağ, Balıkesir, Bursa, Yalova, Çanakkale ve Bilecik şehirlerinde İBB Yol Gösteren’i kullanmak mümkün. Üstelik Türkçe dil desteğinin yanı sıra İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve Arapça dillerini de destekleyen uygulama, böylelikle turistler tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Yakında Tüm Türkiye’de Kullanılabilecek

ISTANBUL’DA TRAFIK SIKISIKLIGI NEDENIYLE D-100 KARAYOLU CEVIZLIBAG MEVKIINDE HER IKI YONDE DE UZUN KUYRUKLAR OLUSTU.
FOTOGRAF: TANER YENER/ISTANBUL,(DHA)

Canlı trafik bilgisi neticesinde nerede yoğun trafiğin olduğunu öğrenmenizi sağlayan uygulama, böylelikle daha boş olan yolları kullanmanızı mümkün hale getiriyor. Üstelik bilgileri sunarken canlı kameralardan yardım alarak en doğru bilgiye ulaşmanızı sağlayan uygulama, böylelikle hatanın oluşmasını büyük ölçüde önlüyor. Uygulamanın çok yakında tüm Türkiye’de kullanılabilmesi bekleniyor.

 

İBB Yol Gösteren Google Play İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.