YouTube alternatifi En iyi video oynatıcılar

/ 2 Nisan 2018 / 2.976 / yorumsuz
YouTube alternatifi En iyi video oynatıcılar

YouTube alternatifi En iyi video oynatıcılar

YouTube, İnternet’in video içeriği için en popüler platformu olabilir, ancak herkes bundan memnun değildir. Farklı içerikler, daha az sayıda reklam, indirme veya arka planda oynatma işlemi yapmak istediğinizde, Google’ın YouTube uygulamasına dikkat etmeniz gereken alternatifler var. Bu yazının en iyisini sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

NewPipe: Açık Kaynak Kodlu Video Oynatıcı

Kişisel bir favori olan NewPipe , harika bir ücretsiz YouTube alternatifidir, ancak Google Play Store’da bulamazsınız. Bunun yerine, alternatif uygulama mağazasını kontrol etmelisiniz, F-Droid . F-Droid’te birçok ücretsiz açık kaynak uygulaması bulacaksınız. Servis ayrıca yüklenen uygulamaların otomatik güncellemelerini de ele alır.

F-Droid’i ve içerdiği uygulamaları kurabilmek için, uygulamaların bilinmeyen kaynaklardan yüklenmesine izin vermelisiniz. Bunu yapmak için, telefonun güvenlik ayarlarında manuel olarak etkinleştirmeniz gerekir.

Öncelikle bilinmeyen kaynakların kurulmasına izin vermelisiniz.

Artık akıllı telefon tarayıcınızdaki F-Droid web sitesine gidebilir ve F-Droid uygulamasını indirebilirsiniz; kurulum hemen başlamalıdır. Değilse, başlatmak için tamamlanmış indirme bildirisine dokunun.

Kurulumdan hemen sonra F-Droid’i başlatabilirsiniz. Ancak başlangıçta uygulamaların listesi boş olacak. F-Droid öncelikle mevcut uygulamaları sunucudan indirmelidir. Bu bir kaç saniye alabilir. Bundan sonra , arama alanına NewPipe yazabilirsiniz . Arama sonucunda, NewPipe’ı yüklemek için Yükle düğmesine dokunun .

Çalıştır’a dokunursanız , NewPipe, üstte kırmızı bir arama çubuğu ve aksi takdirde tamamen beyaz bir ekranla başlar. Aranacak istediğiniz şarkının veya sanatçının adını yazın.

Newpipe, temiz, temiz ve reklamsız bir arayüzden yararlanır ve diğer görevleri yaparken veya ekran kapalıyken bile videoları arka planda oynatmaya devam edebilir.

Downsides, Google hesabınızı desteklememesi nedeniyle aboneliklerinizi göremezsiniz. Video kalitesi seçenekleri de NewPipe’da sınırlıdır – 1080p veya daha iyi oynatmayı desteklemez.

OGYouTube: YouTube gelişmiş

OGYouTube, YouTube’un modifiye edilmiş bir sürümüdür. Bu nedenle ilk bakışta resmi YouTube uygulamasına benzer görünür, ancak aslında birçok kullanıcının varsayılan YouTube uygulamasının ilk etapta olmasını istediği ek özellikler vardır.

Bir başlangıç ​​için OGYouTube, web’e göz atarken, mesajlaşırken veya istediğiniz diğer uygulamaları kullanırken bile, herhangi bir ekranda oynatmaya devam ettiğiniz bir kayan pencere oynatma özelliğine sahip olmanızı sağlar. NewPipe’dan farklı olarak, OGYouTube 1080p içeriğini destekliyor.

Tıpkı YouTube gibi görünüyor, ancak daha fazla özellik var.

Ayrıca, YouTube videolarını (1440p’ye kadar) veya yalnızca ses, doğrudan uygulamadan indirebilirsiniz. Bununla birlikte, adil kullanım (araştırma, eleştiri, yorum, eğitim) talebinde bulunmadıkça telif hakkıyla korunan materyallerin indirilmesinin yasa dışı olduğunu unutmayın. Ayrıca, OGYouTube geliştiricisinin 2017’den itibaren artık güncellenmediğini veya desteklemediğini, dolayısıyla gelecekteki cihazlarda veya Android sürümlerinde uyumluluğun sınırlı olabileceğini belirtmek gerekir.

OGYouTube bulunabilir APKMirror ve bilinmeyen kaynaklardan yükleme daha önce ayrıntılı etkin olması gerekir.

OGYoutube APK İndir

Vimeo: yüksek kaliteli indie yaratıcılarını keşfedin

Vimeo, yüksek kaliteli içerik sağlamak için yükleme konusunda katı kurallar içeren profesyoneller için bir platform olarak tasarlanmış bir video paylaşım sitesidir. Reklamlar tarafından desteklenmez, bunun yerine içerik oluşturucuların hayranlarından veya bazı videolarda ödeme duvarı aracılığıyla yapılan bağışlarla desteklenmez.

Vimeo’da herhangi bir reklam olmadan yüksek kaliteli içerik mevcuttur.

Standartlarından dolayı Vimeo’nun içeriği rastgele kedi videoları ve daha gösterişli hakkında daha az olma eğilimindedir. Büyük kısa filmlerin yanı sıra gazetecilik, belgeseller, animasyonlar vb. Bulabilirsiniz. İndirmeler de desteklenmektedir.

Vimeo Android İndir

Dailymotion: YouTube’un eski rakibi

Dailymotion, web’de YouTube’a tanıdık bir rakip ve aynı zamanda kendi Android uygulamasına da sahip. İçerik yükleme ve para kazanma açısından, Dailymotion’ın YouTube’a benzer bir stratejisi var. Yükleyenler, reklamlardan veya ödeme duvarından içerikten para kazanabilir ve ayrıca herkese açık ve özel videoları ücretsiz olarak yükleyebilir. Böylece, Dailymotion’da reklam görmeyi bekleyebilirsiniz, ancak YouTube’da bulunmayan içerik de vardır.

Dailymotion, farklı konu grupları aracılığıyla içerik keşfetmenizi teşvik ediyor.

Dailymotion, videoların maksimum 2GB boyutunda 60 dakikaya kadar sürmesine izin veriyor. Bu nedenle, uzun metrajlı filmler, örneğin, birden fazla videoya bölünebilir.

YouTube’a farklı içerikler sunmanın yanı sıra, Dailymotion ayrıca videoları daha sonra izlemek üzere indirmenize izin veriyor.

Dailymotion Android İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dailymotion.dailymotion

YouTube Go: iyi bir internet bağlantınız yoksa

Hızlı bir internet bağlantınız yoksa veya sınırsız bir veri planınız yoksa, normal YouTube uygulamasını kullanmak gerçek bir acı olabilir. Bu yüzden YouTube, YouTube uygulamasının hafif bir sürümünü yayınladı. Bu, daha sonra izlemek üzere YouTube videolarını indirmenize olanak tanıyan gelişmekte olan pazarları hedefleyen ücretsiz bir uygulamadır (önceki önerilerin belirttiği ancak normal YouTube’dan eksik bir özellik).

YouTube’un daha hafif yolunun tadını çıkarın.

YouTube Go ile, daha sonra izlemek istediğiniz videoyu, hareket halindeyken akış yapmaya çalışırken tüm verilerinizi kullanmak zorunda kalmadan indirebilirsiniz. Kablosuz bağlantınız olsa bile, bağlantınız kötü olduğunda bu uygulama harikadır. YouTube Go’yu edinmek için ayrıntılı eğiticimizi takip edin .

Youtube Go Google Play İndir

Youtube Go APK İndir (0.65.59 Versiyonu)

Bu YouTube alternatiflerinden hangisi sizin için favori? Tavsiye edecek başka bir alternatifiniz var mı? Yorumlarda bize bildirin!


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.