Youtube Hesap Şifresini Değiştirme

/ 14 Ekim 2019 / 614 / yorumsuz
Youtube Hesap Şifresini Değiştirme

Youtube Google tarafından satın alınan video barındırma sitesidir. Bugün sizlere Youtube hesap şifresi nasıl değiştirilir bundan bahsedeceğim.

Eğer bir gmail hesabınız mevcutsa sizde bir Youtube Hesabı açabilirsiniz ve videolar paylaşıp, bu videolar sayesinde para kazanabilirsiniz. Eğer bir youtube hesabınız var ise ve hesabınızı daha güvenli bir hale getirmek istiyorsanız şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Youtube Şifresi Nasıl Değiştirilir ?

Google ürünleri ve Youtube şifrelerini değiştirmek için hesaplarınızı bir arada kontrol edebilmek için “https://myaccount.google.com/intro” sizi bu adrese yönlendirecektir.

  • Bu adrese giriş yaptığınız zaman “oturum açma ve güvenlik”  seçeneğini seçin.
  • Şifre yazan bölüme girin ve şifre değiştirmek için önce eski parolanızı sonrasında yeni parolanızı girin.
  • Youtube şifre değiştirme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.